פרויקטים
גלריית תמונות

הבית האדום, חאניה, כרתים

מבית קבוצת KYDON

תיאור הפרויקט​

Chrisostomou Smirnis

במרחק 40 מטרים מקו החוף של חאניה, עיר הנמל המעניינת ביותר באי כריתים, עומד 'הבית האדום', לצידו יבנה בנין מרהיב ובו עשרות דירות יוקרה – פונות לטורקיז של הים.

הפרויקט ממוקם בכניסה לעיר העתיקה של חאניה, ממש בצמוד לחומה העתיקה המרשימה, בצמוד לטיילת חדשה המחברת את מרכז העיר עם העיר העתיקה וחוף הים.

חוף הים הקרוב נמצא במרחק 3 דקות הליכה לכיוון מערב, הליכה לאורך לשון ים מרהיבה שופעת טברנות, מסעדות ומקומות בילוי איכותיים, חוף חולי לבן ונמל דייגים ציורי.  תחושת חופש שאין לתאר במילים.

האזור כולו מאופיין בבנייני מגורים נמוכים (2-4 קומות), צמודי קרקע הפונים אל הים, רחובות ארוכים של קניות, שווקים מתחלפים, ירידי אמנים ומלונות בוטיק.

פרויקט 'הבית האדום' משלב בין חווית מגורים ותחושה מלונאית, בין אורבניות לבין תחושה של חופשה והכל במרחק מספר דקות הליכה מהנמל העתיק (הנמל הונציאני) וממלונות קבוצת קידון (KYDON GROUP).

בבית האדום 60 דירות בשטחים של 35-65 מ"ר, מרפסות רחבות ידיים הפונות אל ההרים המושלגים מצד אחד , אל העיר העתיקה מצד שני וכמובן אל הטורקיז של הים האגאי.

הדירות ינוהלו על ידי חברת הניהול של היזם ,המנהלת כיום שלושה פרויקטי אירוח ברדיוס הקרוב.

 

הדירות בפרויקט

צוות אדריכליות "הבית", אותו צוות שאחראי על תכנון ועיצוב מלונות הבוטיק הסמוכים של הקבוצה, ייצר בפרויקט מגוון דירות, בגדלים שונים, בכיווני אוויר מגוונים, פונות לנופים שונים – רק לבחור וליהנות.

השטח הממוצע לדירה הנו כ – 35 מ"ר בתוספת מרפסת והעיצוב יוצא הדופן של הקומות מאפשר איחוד של מספר דירות ולמעשה מאפשר לשלוט בגודל הדירה, אופן חלוקתה וכמובן בתקציב הרכישה.

הדירות ימסרו מאובזרות ומעוצבות ברמה הגבוהה ביותר, מרוהטות למשעי, בנויות כולן מחומרים איכותיים, עמידים לאקלים הכריתאי וללחות העולה מן הים הקרוב כל כך.

אופן הפניית הדירות מייצר מקסימום פרטיות ושלווה.

אנו מעמידים לבחירתכם מספר חבילות עיצוב ואבזור, כאלה המתאימות בדיוק לצרכים שלכם.

סטטוס הפרויקט

החל שיווק הדירות בפרויקט.

סרטון
שיתוף פרויקט
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

למידע נוסף השאירו פרטים

פרויקטים נוספים

CARAVAN SERAI / 45 Venizelous
מבית קבוצת KYDON
הבית האדום, חאניה, כרתים
מבית קבוצת KYDON
VASILISSIS OLGAS 57 THESSALONIKI
מבית קבוצת KYDON

CARAVAN SERAI
(בנין העירייה הישן)

פרויקט מגורים יוקרתי בלב סלוניקי

לפרטים נוספים -