אודות

שי ברוש Shay Brosh

שותף ומייסד
קבוצת קידון

שותף, יזם, איש עסקים, נדל"ניסט, קיבוצניק ומוציא לפועל של מספר לא מבוטל של פרויקטים מוצלחים בארץ ובעולם, בתחום הנדלן ובתחומים נוספים. שי פעל כיזם וכמנהל פרויקטים נדלניים בארה"ב בין השנים 2000 ל 2008 במסגרתם הקים כמה מאות יחידות, שטחים מסחריים ועוד.
שי ניחן בחוש שישי חד לעסקים וזיהוי הזדמנויות, איש חיל אוויר אמיתי.
ב20 שנים האחרונות עבד שי מול משקיעים ברמה אוניברסלית, בכמה זירות, ותפעל צוותי עבודה גדולים.
בגזרה היוונית, שי אחראי על זיהוי ההזדמנויות, קידומן והוצאתן אל הפועל, עד הפרט האחרון. רכישה, ניהול תהליך ההיתרים, ניהול ופיקוח על תהליך הבניה והאיכלוס תוך ירידה לפרטים הקטנים ביותר ומתן מענה אונליין. 

ד"ר דן מרום

אסטרטגיה וקשרי ממשל
קבוצת קידון

איש מחקר, ד"ר למימון, אסטרטג מוביל ואיש חדשנות וFintech
בשנים האחרונות הוביל דן כמה תהליכים ופרויקטים אסטרטגיים מורכבים בארץ ובעולם, בגופים פרטייים וממשלתיים. חוקר ומרצה בבית הספר למנהל עסקים באוניברסיטה העברית, מחבר הספרים המובילים בעולם בתחום "מימון המונים". בעל ניסיון ביעוץ, יזמות והשקעות בשווקים מפותחים ומתפתחים.
 בגזרה היוונית, אחראי דן על התווית אסטרטגיית הצמיחה של החברה, התווית דרך וטקטיקה בסגירת העסקאות, אחראי על תקשורת ישירה מול גורמי מפתח בכריתים בפרט וביוון בכלל.

משה לונה Moses Luna

ניהול מלונות הקבוצה ביוון
קבוצת קידון

הייטקיסט, מהנדס, משקיע, איש ניהול ואופרציות מאז 1989. 
במשך עשרות שנים כיהן משה בכמה תפקידים בכירים בחברות שונות, בהן עסק והוביל את תחום ההייטק והחדשנות בהיבטי התכנון וניהול האופרציות. 
בגזרה היוונית, משה מנהל בפועל את המלונות הקיימים של החברה וכמה נכסים פרטיים של משקיעים נוספים. משה מעורב בניהול כל אופרציה; משפטית, מסחרית, מימונית, בנקאית, סטטוטורית וכיו"ב. 

רו"ח דותן ברק

פיננסים

משקיע נדלן, רואה חשבון, BA במנהל עסקים ופיננסייר.
מאמין גדול בתכנון, אסטרטגיה, טקטיקה ותכניות עבודה סדורות. פועל תוך שילוב יכולות פיננסיות ונדלניות. בוגר משרד רו"ח ברייטמן אלמגור DELOITTE.
 בשנים האחרונות הוביל דותן כמה פרויקטים מוצלחים משלב הרעיון ועד ביצועם הלכה למעשה, בתחום המגורים והמלונאות.
בגזרה היוונית, דותן אחראי על הגיוסים וניהול ההשקעות בארץ ובעולם, דיווחים למשקיעים והשותפים.